Dodání do Vánoc garantujeme u objednávek provedených do 3.12.2019.

Berkovi jedou v Šijeme srdcem

Berkovi jsou na cestě už pěkných pár týdnů a tak bychom se rádi vrátili a zrekapitulovali, jak se jim daří. 

A co jet někam na kola na půl roku?

"A touhle větou to vše začalo. Z několika možností vyhrála cesta po Evropě a bylo před námi velké chystání vybavení," komentuje Veronika Berková.  Z předchozích let jsme měli skvělé zkušenosti s firmou Šijeme srdcem a tak i tentokrát jsme ji oslovili. Z naší cesty byly holky okamžitě nadšené jako my a tak nám za pár týdnů přišel balíček se softshelovými bundami, softshelovými kalhotami, teplými mikinami, termoprádlem a zimními čepicemi s nákrčníkem. K věcem jsme samozřejmě přibalili i ostatní věci, co byly potřeba a zjistili jsme že vlastně jediné co klukům nebereme od Šijeme srdcem jsou ponožky, trenky a zimní bundy.

Trojvrstva v akci

Vyráželi jsme na cestu 30.3. a tak sem kluky řádně nabalila. Sluníčko sice svítilo, ale bylo kolem 12 stupňů a pofukoval vítr. Přesně na takové počasí je ideální kombinace termoprádla a softshelového oblečení. Českou republiku jsme opouštěli v Novém údolí na Šumavě, kde přes noc bylo na nule a stále v lese ležel sníh. Ale i v takových podmínkách klukům postačilo termoprádlo a softshelové kalhoty ovšem nahoře museli mít zimní bundu. Počasí se naštěstí začalo zlepšovat a tak jsme konečně mohli schovat zimní bundy a svetrovinové mikiny a vytáhli jsme krásné softshelové bundy a funkční mikiny. Naše trasa dál vedla přes Pasov, Salzburg a přes cyklostezku Alpe Adria do Itálie. Bohužel přechod do Itálie byl chladný a deštivý a tak kluci v podstatě první měsíc trávili v termoprádle a softshelových kalhotech, svetrovinové mikině, a teplých čepicích s nákrčníkem. A ačkoliv většinu přestávek trávíme na hřištích a kluci opravdu nejsou klidné povahy, oblečení vše ustálo.

Jak se počasí zlepšovalo pomalu jsme sbalili teplé věci a pouze pokud je vítr, vytáhneme softshelové kalhoty a hned je klukům teplo, bundy ty necháváme stále po ruce. Obléct kluky od Šijeme srdcem byla skvělá volba a díky náročnému prvnímu měsíci sem měla šanci se opět ujistit v tom, že jejich výrobky jsou opravdu kvalitní a je na ně spoleh i v nepříznivém počasí. 

©2017 Šijeme srdcem | Obchodní podmínky