Komplet výbava aneb Berkovi mají trojvrstvu

Aby bylo funkční oblečení opravdu efektivní a plnilo své výhody na 100% je ideální jej obléct v kombinaci funkční tričko nebo termoprádlofunkční nebo svetrovinová mikina a softshell vrstva. Více o trojvrstvém oblečení se dočtete ve článku na našem blogu

Berkovi oblékají komplet Šijeme srdcem

Rodinka dobrodruhů Berkovi na kolech, která žije velmi aktivním životem, obléká funkční oblečení Šijeme srdcem již dlouho. Jejich výbava se neustále rozšiřuje a tentokrát vám ukážeme, jak vyoblékali malého Vojtíka. 

A co na naši funkční trojvrstvu říká maminka Verče?

Konec léta definitivně přišel a je načase začít se oblékat tepleji. Olínka už máme od Šijeme srdcem kvalitně oblečeného a tak jsme se rozhodli teď vrhnout na Vojtu. A vzali jsme to poctivě. Bambusová čepička hořčicové barvy, softshellová bunda Hipster, svetrovinová mikinafunkční tričko s dlouhým rukávem také Hipster a petrolejové softshellové kalhoty.

Testovali jsme poctivě. Kluky jsme vzali do středohoří přespat pod skálu do lesa, vyrazili jsme na výlet na Varhany a Panskou skálu a nakonec na projížďku z Mělníka a nevynechávali jsme ani hřiště. Oblečení prošlo zkouškou větrem i deštěm a za nás dostává každopádně jedničku. Tahle kombinace je naprosto geniální na podzim. Je dost teplá, ale né tak aby se v ní děti potily. Což je právě způsobeno vhodnou kombinací tří tenkých vrstev funkčních materiálů. 

Povedlo se nám barevně sladit čepici, kalhoty a obrázky na bundě a triku tudíž z Vojtíška je fakt frajer. Kalhoty mají nově vyvýšený pas což je skvělé jak na kolo, tak například když dítě řádí na hřišti a leze po prolejzkách. Softshellové kalhoty a bunda navíc zabrání větru, aby se dostal k tělu tak ani když se Vojta veze v cyklosedačce není mu zima. Sem ráda že se na našem trhu objevila tak skvělá firma jako je Šijeme srdcem. Věci jsou šité poctivě, krásné vzory a barvy a hlavně je oblečení odolné a spolehlivé. 

Celou trojvrstvu můžete vidět ve videu

©2017 Šijeme srdcem | Obchodní podmínky