Lenka a její smečka tentokrát vyzkoušeli set čepičky a nákrčníku

Naše milá Lenka a její 3 Lka, Lukáš, Linda a Lucka vyzkoušeli naše sety. Test je jako vždy milý a vypovídající. Řekněte semi, sluší jim to, že? 

A jak to vidí Lenka? 

Ahoj všichni , zdravíme vás u dalšího testu bezva kousků Šijeme srdcem. Tentokrát netestoval ani Lukášek, ani já, ale poprvé moje 21mesíční dvojvaječná dvojčata Lucie a Linda. Dostali jsme set čepice s nákrčníkem v novém originálním desingu, který má jen Šijeme sedcem a nikdo jiný! Už jen tohle má u mě velké plus, protože si můžu být jistá, že tohle nebude mít v našem okolí každé druhé dítě jak tomu bývá u výrobků z velkoobchodních řetězců, ale že budeme originální. (- ikdyž své okolí jsme s produkty Šijeme srdcem tak ohromily, že se teď předháníme, kdo bude mít co a čeho víc :) ). Prostě je u nás teď Šijeme srdcem hodně v módě.

Ale zpět k testu. Set má desing ptáčků a kytiček a to mi přijde na jaro naprosto fantastické! Čepice s nákrčníkem je ze stejné látky a tak perfektně ladí. My už tyto čepice i sety dobře známe a tak víme, že vždy perfektně sednou a i u svého moderního střihu krásně kryjí uši a nevyhrnují se. Holky budou mít v květnu dva roky a vybraly jsme si velikost M, která perfektně sedí. Barvy jsou krásně syté a výrazné a to i po několika vyprání. Ve videotestu určitě zahlédnete i naši o týden mladší kamarádku Zoe se starorůžovou bambuskou a můžu vám říct, že tu určitě také sama doobjednám nám všem třem! 

©2017 Šijeme srdcem | Obchodní podmínky