Lenka s dvojčátky a Šijeme srdcem bambusové šátky

Lenka se svými rozkošnými hočičkami mezi prvními odzkoušely naše nové bambusové šátečky. Holčičky jimi doplnily hned několik outfitů. A jak byli spokojení? 

Lenka, holčičky a šátečky

Když se mi holky ze Šijeme srdcem ozvaly, jestli bychom nechtěly testovat horkou novinku v podobě letních šátků, byla jsem na větvi! O něčem takovém jsem snila už minulý rok. Bambusové čepice od Šijeme srdcem milujeme a nosime je takřka 3/4 roku nepřetržitě, na ty letní dny tyhle šátky chyběly.

Moje radost stále přetrvává i po otestování! Šátky jsme dostaly ve 3 barvách a to v mintové, fuchsiové a červené. Nedokážu vám říci, která barva je krásnější. Všechny jsou krásně syté a zářící. Dále se mi na šátku líbí široký lem, který například v teplých, ale větrných dnech chrání jejich uši. Také jeho zásluhou šátek na hlavě perfektně drží a nesjíždí, jak je tomu snad u všech ostatních - takže za tohle hodně tleskám, to se povedlo!

Šátek zdobí kožené logo, které dodává luxusní vzhled. Logo drží a nijak se nezničí ani po praní na 30stupňů dle doporučení na štítku. A pak ten materiál! No co vám budu povídat, kdo má doma bambusovou čepici tak pochopí mé nadšení z šátku! Je prodyšný, elastický a tak příjemný! Šátek sedí na každý typ hlavy až do 6let věku , což dokazujeme na videu hned pěti dětma. 

©2017 Šijeme srdcem | Obchodní podmínky