Pohodlí a styl v jednom v mikině od Šijeme srdcem

Sportovkyně a novinářka Šárka Sudová již chvíli spolupracuje se Šijeme srdcem, teď se jí do ruky dostala naše dámská mikina s límcem. Jak se v ní cítí a jaké benefity v ní objevila? 

Šárka Sudová a Šijeme srdcem

Od jara jsme společně s naším novým přítelem ušli kus cesty. Užili jsme si na ní spoustu srandy a intenzivních rodinných okamžiků, které nám nezkazil ani déšť, ani hromy a blesky, ba ani mráz, který svým nečekaným vpádem do pozdního jara zlikvidoval všechno od šokovaných rododendronů, přes brambory až po slibnou budoucnost letošní úrody třešní. Nás nezlikvidoval, kdepak. Bylo nám v něm dokonce s tím naším parťákem z Valmezu úplně příjemně, takže máme jasno. V naší cestě dětstvím pokračujeme s Šijeme srdcem dál. A už se nebojíme ničeho!

Poté, co byl stylovým balíčkem do nepohody vybaven Kryštof, došlo i na mě. Dostala jsem k otestování mikinu s límcem, po které jsem stejně už nějaký čas pokukovala. Lákaly mě hlavně ty barvy. Starorůžová je moje srdcovka. Až občas v sobě musím tuhle pudrovou závislost dusit, abych dostála své pověsti drsné boulařky, která celý život prohlašuje: „Růžovou nemusim!“ Další barvou, ve které můžete tuhle mikinu mít a která jí nesmírně sluší, je umbra a já v ní vidím něco, co ve skutečnosti neumím pojmenovat. A tak jí říkám lišejníková, protože přesně takhle zelenomodrostříbrně bývají ozdobené stromy u nás v Jizerkách. Růžovku a lišejník můžete doplnit ještě mikčou v klasické šedé. A protože nejlíp vypadají všechny tři pohromadě, mám ve skříni dvě, a třetí, ona magická lišejníková, je nejspíš co nevidět doplní. Měla jsem štěstí, protože těsně před zrozením mých mikin začalo Šijeme používat kožené štítky. A právě ony tyhle barvy dotahují k dokonalosti. Na druhou stranu už před nimi možná nebylo co dotahovat.

Jako drobná, ale svalnatá postava s širokými rameny svádím často právě s mikinami nerovný boj. Buď nakupuji v dětském oddělení a nadávám pak na krátké rukávy a lopatky jako ve svěráku, anebo  volím volnost pro ruce a záda, ale zbytek mikiny mi pak propůjčuje image fakt hustý fanynky hip hopu. Když jsem poprvé s nejistotou vlezla do kousku od Šijeme srdcem, ohromilo mě, jak dokonale padne i tak nesouměrnému tělu, jako je to moje. Rukávy přesně, jak mají být, délka tak akorát pod zadek a navíc s pevným lemem, abych nemusela po každém pohybu hledat neposlušnou látku někde pod prsama. A záda? S potěšením jsem zjistila, že můžu úplně normálně dýchat. Což až doposud v čemkoliv, co mi sluší, až tak úplně normálně nešlo. Hodně pozitivně hodnotím i překřížený límec, protože jsem takový ten “chumlací tip“. A velkou radost mi střih dělá i velkorysými kapsami, protože vedle toho chumlání jsem i tip pohodlný a ruce v kapsách mám pořád. Teda pokud v nich zrovna netáhnu nákup, bagr, kočárek, kojence, co nechce být v kočárku, předškoláka a jeho terénní odrážedlo. Nebo pampelišky, případně různé větve z lesa, které jsou sice vždycky úplně k ničemu, ale přece tam tuhle krásnou, zkroucenou...nebo tuhle zářivou březovou nenechám! Anebo odpadky, kterých je v lese víc než těch větví. Ale občas ty ruce v kapsách mám, fakt.

Takže za mě za olímcovanou mikinu jednička s hvězdičkou. Je v ní vidět poctivé řemeslo, cit pro detail a láska k tomu, čím v Šijeme žijí. Děkuju mnohokrát ♥ 

©2017 Šijeme srdcem | Obchodní podmínky