Test aneb prohlédněte si zblízka termoprádlo Šijeme srdcem

Lenka a Lukášek jsou zde znovu, aby vám tentokrát představili nové, hebké a pohodlné termoprádlo. Jak to dopadlo? 

Lenka a Lukášek testují termoprádlo

S další novinkou přicházíme také s dalším ultimátním testem. S Lukáškem jsme testovali funkční termoprádlo z materiálu coolmax. Na první pohled mě oslnil celkový design kompletu. Velmi originální, barevné a přitom i naučné obrázky (hasiči , policie i sanitky) měly u Lukáška obrovský úspěch. Hned si nad prádlo sedl a s otevřenou pusou koukal a hlásil co na obrázkách vidí. Na omak je prádlo úplně úžasně měkké, hladké, jemné, velmi příjemné a hřejivé. 

Proti termoprádlu z minulého roku jsme objevili hned dvě velmi příjemné a vychytané změny. Jako první je pro mě velice oblíbený prodloužený zadní díl trička, který spolehlivě kryje bedra dítěte. A jako druhou novinkou, která mě naprosto nadchla je takový vyšší límeček - stojáček kolem krku. Myslím si, že ten udržuje děti v teple ještě o něco víc. Já vám asi tentokrát nedokážu popsat co mě více nadchlo. Jestli ten úžasný materiál, originální a jedinečný desing nebo nový, ještě více promyšlenější střih.

Ještě nikdy mě termoprádlo tak nebavilo jako teď. Snad nikdy jsem ani tak krásné termo neviděla. Vždy to pro mě byly užitečné a funkční věci, ale nikdy nijak hezké pro oko. Teď co známe Šijeme srdcem jsme nadšeni! Prádlo jsme testovali celý víkend a nosili jsme ho jak má správně být pod softshell, ale zkusili jsme to i pod tepláky místo punčocháčků., nebo dokonce jen tak nadoma na hraní bez ničeho dalšího. Tak ani tak Lukášek ani jednou neprohlásil, že by mu byla zima a to jsme měli opravdu hrozné počasí. Chvíli slunce, pak déšť, pak zase sníh a pak šílený větr. A já? Byla jsem v klidu. Věděla jsem, že se mi syn ani nespotí a ani neprochladne. A to měl přitom jenom 3 tenké vrstvy a nemusel být navlečen jak se říká “jako cibule”. 

Prádlu jsme dali zabrat a celou dobu jsme přemýšleli, jaké alespoň malé mínus mu pro test vytkneme, aby to nebylo tak podezřele chválící, ale nenašli jsme absolutně žádnou chybičku. Tohle termo má odeme sto bodu a klidně ještě víc... a velký palec nahoru! Milujeme Šijeme srdcem! A děkujeme za důvěru a možnost testování této novinky. Byla pro nás velká pocta už jen to, mít tento desing mezi prvními. 

©2017 Šijeme srdcem | Obchodní podmínky