Šijeme srdcem, láska provlečená uchem jehly

Tam, kde vynikl cit pro estetiku v souladu s funkčností a pohodlím. Tam, kde týmový duch překračuje hranice mezi kolegialitou a přátelstvím. Tam, kde vítězí poctivost a fér přístup, kde si vážíme každého člena týmu, a víme, že věrný zákazník je naším motorem. V Česku, v Beskydech, v Šijeme srdcem. 

101A5460.jpg

Česko, lokálnost, slow fashion, ruční výroba a srdce

To jsou esence, které spolu s kvalitními materiály a pečlivě vyvíjenými střihy souzní v každém kousku oblečení, co opustí naši dílnu. Nasloucháme vašim přáním, tvoříme a děláme radost. Každý kousek látky je trpělivě, pečlivě a poctivě přetvořen v originální a funkční kus oblečení, který bude nejlepší podporou na cestě za dobrodružstvím, ať už  jde o dětskou výpravu, nebo důležitý pohovor či schůzku.

Funkčnost a styl

Funkční oblečení může být elegantní i estetické, a naopak fashion outfit dokáže potěšit pohodlností a praktičností. To je našim mottem. Tvoříme nápaditou, originální a současně univerzálně nositelnou módu pro všechny příležitosti, při kterých chcete zazářit. Oblékáme děti, ženy i muže. Funkční i fashion oblečení Šijeme srdcem patří mezi špičku z hlediska materiálových parametrů i provedení. 

101A8932.jpg

Naši zákazníci - naše značka

Ani PR, ani reklama a marketing, ale vy jste Šijeme srdcem. Vy, kteří nás ženete kupředu díky tomu, jak se Šijeme srdcem stalo vaší značkou, díky vašim ohlasům, spokojenosti, radosti, reakcím a konstruktivním nápadům. Děkujeme. Díky vám rosteme a kveteme již od roku 2013.

Táhneme za jednu nit :)

Tým Šijeme srdcem má čistě ženskou energii, a přesto, nebo možná právě proto, funguje jako dobře promazaný šicí stroj. I když občas některá z nás musí být tak trochu chlap, abychom udržely rovnováhu.  Každá z žen Šijeme srdcem je osobitá individualita, která ráda projeví svůj názor. A tak to do sebe zapadá jako pevný zip, s cílem spojit loajální zákazníky, dělat radost a tvořit jedinečnou slow fashion módu s vizí, vášní a nadšením.

Šijeme srdcem...s láskou a v Česku!

©2017 Šijeme srdcem | Obchodní podmínky