Šijeme srdcem...s láskou a v Česku!

Příběh poctivého českého dětského oblečení, které se stalo srdeční záležitostí mnohých z vás se začal psát v roce 2012. Cesta to byla mnohdy nelehká avšak dobrodružná, inspirující a poučná! Dlouhým povídáním, jak jsme se vypracovali od šicího stroje v ložnici zakladatelky Adriany, první čepičky, výrobnu v prostorách bývalého JZD až ke špičkovému funkčnímu oblečení, sofistikovaným prostorám s profi vybavením a showroomem vás nebudeme nudit. Důležité je, že i když jsme ušli obrovský kus cesty, stále Šijeme srdcem s pokorou a důrazem na individuální přístup k zákazníkům, výběr kvalitních materiálů a perfektně padnoucí střihy!

Náš tým se skládá z dvanácti žen, fungujících v dokonalé symbióze a sezóně najímaných zkušených švadlenek, které vybíráme podle přísných kritérií. 

“Máme spoustu snů a ideí, které postupně naplňujeme. Zakládáme si na souznění líbivého designu s funkčností a praktičností. Jsme hrdí na to, že všechny naše produkty šijí šikovné ženy na území ČR. Naše oblečení musí dokonale sednou jakékoli dětské postavě, proto nabízíme některé úpravy na míru. Záleží nám na budování vztahu s našimi zákazníky, jsme zde pro vás, šijeme s láskou, Šijeme srdcem.”  Adriana Bodrog, Šijeme srdcem

Šijeme srdcem...láska provlečená uchem jehly!

©2017 Šijeme srdcem | Obchodní podmínky