Odstoupení spotřebitele od kupní smlouvy ve 14 denní lhůtě

Pokud je smlouva uzavřená pomocí prostředků komunikace na dálku, má kupující spotřebitel v souladu s paragrafem §1829 občanského zákoníku právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Kupující spotřebitel nebo jen spotřebitel je osoba, která při uzavírání a plnění smlouvy nejedná v rámci své obchodní nebo jiné podnikatelské činnosti.

Jak postupovat při vrácení zboží?

Zboží zabalte tak, jak jste jej obdrželi, přiložte formulář pro vrácení zboží a balíček odešlete na adresu: Šijeme srdcem s.r.o., Hrachovec 98, areál PWO, Valašské Meziříčí, 75701.

U vracejícího zboží oceníme zachování visaček a čárových kódů.

Podmínky pro vrácení akčního zboží:

Jednotlivé zboží zakoupené v akci lze vrátit za normálních podmínek. Tria či akční balíčky je nutno vracet celé. Není možno vrátit pouze jeden kus z balíčku.

Nesedí mi velikost a zboží chci vyměnit?

Zboží nevyměňujeme. Pokud vám nesedí např. velikost, je třeba zboží vrátit a vytvořit novou objednávku. Pokud vracíte zboží zakoupené v akci, pak se na novou objednávku původní sleva nevztahuje.

Chci zboží reklamova:

V případě jakýchkoli nesrovnalostí či dotazů nás neváhejte kontaktovat na email info@sijemesrdcem.cz a společně se domluvíme na následujícím postupu.

©2017 Šijeme srdcem | Obchodní podmínky