Všechny čepice ve velikosti:S za výjimečnou cenu 100 Kč, sety čepice + nákrčníky 200 Kč do vyprodání zásob.

Šárka Sudová a její děti si oblíbili reflexní nažehlovačky

Šárka Sudová objevila kouzlo reflexních nažehlovaček Šijeme srdcem a rozhodla se s vámi o své zkušenosti podělit. 

Mrholení, šero, teplý ponožky a reflexní nažehlovačky. To je můj milovaný podzim!

Začalo období, které mám z celého roku nejraději. Jsem divná? Možná. Ale já mám podzim opravdu strašně ráda. A nemám na mysli pouze takový ten kýč s příjemnou teplotou a barevným listím prošpikovaným sluníčkem. To, co miluju ze všeho nejvíc, je ten marast, díky kterému pak venku potkáte maximálně svoje myšlenky. Nevím, jestli za tím stojí geny anebo nějaké moje skryté manipulační vlohy, ale zdá se, že stejně to mají i obě moje děti. „Jůů, venku furt prší, mamko. Kdy půjdeme na procházku?“ slyším často věcnou otázku podbarvenou nadějí v hlase svého tříletého synka, zatímco jeho roční ségra v pyžamu už dávno sedí naložená v kočáru a jede prostě ven pyžamo nepyžamo. Mlha, mrholení, šero, vlezlo. A hned nato světlo a teplo domova, teplý ponožky a čaj s medem. Jak tenhle kontrast může někdo nemilovat??

A ještě něco je na tom podzimu prima. Můžete si zase o chlup vylepšit už okoukané oblečení a ještě se přitom cítit důležitě. Takže mít v zásobě pár pěkných, reflexních nažehlovaček se rozhodně hodí. Můžete je vytáhnout, když vaše dítko na začátku školky zase nonstop marodí stejně jako loni a stejně jako bude i příští rok, a užít si společně trochu srandy. My to letos s Kryštofem pojali během jeho tradiční laryngitidy úplně svátečně. Počkali jsme, až ségra usne a pak si do jeho pokojíku nanosili všechen matroš na tu naši akci. Kryštof si připravil veškerý svůj softshell, já žehličku, do misky jsme si nasypali sušenky. Než jsme zdolali první nažehlovačku a natočili pár vteřin videa bez kašlání, byly sušenky v pánu, ale pak už nám to šlo hladce.  

Musím se přiznat, že na začátku jsem ani s návodem přiloženým k nažehlovačkám od Šijeme srdcem moc nevěděla, kudy kam. Mátlo mě, že obrázky jsou na rozdíl od mě známých nažehlovaček uvězněny v moři stejného reflexního materiálu a netušila jsem, jak je vylovit. Jakmile se mi ale povedlo poodlepit kousek okolí jednotlivých obrázků, začalo to mít konečně logiku. Mohla jsem se víc zamyslet. Anebo kouknout do archivu blogu na webu sijemesrdcem.cz, kde by byl návod srozumitelný i pro mě. Na druhou stranu jsme s Kryštofem mohli oslavit naše vítězství další sušenkou. Pak už to šlo jako na drátkách. Mile mě překvapilo, že šly poměrně snadno vyloupat i titěrné obrázky plné prťavých detailů jako jsou indiánské šípy nebo větve smrčků. Teplotu při žehlení jsem musela postupně zvýšit až na maximum, ale naše žehlička je už babička, tak jí to odpustíme. Vedle Kryštofových kalhot a bund jsme vyzdobili také nanožník od kočárku, který před sebou každá máma vždycky tlačí jako takový obranný štít, ale málokterá si to uvědomuje a klidně ho vystrčí i s dítětem do cesty jedoucímu autu. A ségře jsme nažehlili na kombinézu pořádnou opici, to k ní sedí. 

Teď už je Kryštof fit a zase si toho parádního marastu hodiny a hodiny lačně užíváme. Díky letošnímu nášupu nažehlovaček svítíme na všechny strany a čas od času vedle nás řidiči zastaví a chválí, jak jsme dobře vidět. A já se kochám, jak to má Kryštof na těch nohavicích krásný. Kromě toho, že si v případě premiéry s nažehlovačkami od Šijeme srdcem prožijete docela pěknou bojovku s hledáním sprévného grifu na vysvobození vytouženého obrázku, užijete si pak každou procházku se svými dětmi pohledem na bezpečnostní prvky, co mají originalitu a styl. Já si zamilovala indiánské motivy. A na další nabídku už raději nekoukám, nebo si tím snad budu muset vyzdobit i pracovní sako.

Tak se toho nebojte a ozdobte se tou krásou taky. Bezpečnost našich prcků za to stojí!

©2017 Šijeme srdcem | Obchodní podmínky